Sadala kooli vilistlased.

Kes märkab esitatud andmetes vigu, siis parandused on oodatud aadressil sadalapk@sadalapk.edu.ee

1901-1930

1901 (Tütarlaste Ministeeriumikool)

Maria Välbe

Otilia Kašan

Jelisaveta Kask

Anna Meibaum

1902 (Tütarlaste Ministeeriumikool)

Johanna Treifeldt

Anna Toom

Anna Välbe

1903 (Tütarlaste Ministeeriumikool)

Alma Tiit

Jelisaveta Välbe

Alvine Kašan

Lidia Toom

Alide Haamer

1904 (Tütarlaste Ministeeriumikool)

Minna Treifeldt

Helena Veisberg

Jekaterina Välbe

Emilie Veiht

Maria Tamm

1905 (Tütarlaste Ministeeriumikool)

Amanda Blumfeldt

Alvine Kangur

Linda Kangur

Emilie Kašan

Lovisa Kello

Olga Kulman

Hilda Mäeots

Amalie Narits

Lilli Reiman

Ida Rätsep

Emilie Sihver

1906 (Tütarlaste Ministeeriumikool)

Lidia Sommer

Hilda Barlo

Elena Välbe

Jelisaveta Välbe

Olga Välbe

Maria Kriis

Elfrida Peepson

Alisa Reinvaldt

Olga Sommer

Elena Tamm

1907 (Tütarlaste Ministeeriumikool)

Alma Kask

Alide Kello

Alviine Lepp

Kostantsia Ploom

Salme Prosin

Tiiu Remmelg

Emilie Rätsep

Amanda Tamm

Elena Teras

1908 (Ministeerumikool)

Voldemar Abel

Karl Möller

Otto Anslang

Oskar Kask

Leonhard Vinkman

Karl Pert

Leonhard Rosin

Amalie Elken

Leida Viru

Liina Kangur

Pauline Ostrat

Maria Karu

Ella Karu

Natalia Põdra

Liisa Ploom

Lidia Noormägi

Julius Möller

1909 (Ministeerumikool)

Hilda Kull

Ida Lillak

1910 (Ministeerumikool)

Heinrich Davel

August Põdra

Hugo Rosin

1911 (Ministeerumikool)

Amanda Kadak

Hugo Karlov

Rudolf Karlov

Karolina Kašan

Joosep Meibaum

Konstantin Sommer

1912 (Ministeerumikool)

Otto Tooming

Irina Välbe

Hugo Mänd

Aleksander Põdra

Jakob Remmelg

Johan Tamm

Nikolai Tomberg

1913 (Ministeerumikool)

Aleksander Elend

Arnold Muna

Johannes Ivask

Hugo Kütt

Jaan Tomson

1914 (Ministeerumikool)

Johannes Velling

Jakob Lüde

Johannes Mänd

Karl Sommer

Nikolai Elend

Elise Ivask

1915 (Ministeerumikool)

Ida Evert

Johannes Arst

Hugo Odraks

Anna Sommer

Leida Tavel

1916 (Ministeerumikool)

Karl Sommer

Johannes Kütt

Voldemar Lehtmets

Johannes Mänd

Johannes Räpp

Paula Tehvan

August Stamm

Nikolai Elend

1917 (Ministeerumikool)

Aleksander Fink

Anna Torro

Liidia Tamm

Heinrich Tamm

Joan Minner

Emilie Lindeberg

Elise Ivask

Elvine Meltser

1918 (Rahvakool)

Feodor Metik

Erna Paju

Otto Paavel

Leida Õunpuu

Adele Johanson

August Saar

Osvald Fink

Helene Nõmm

Erich Tamm

Meinhard Odraks

Helmi Fink

Paul Karu

Anna Noormägi

1919

Lõpetajate klass puudub

1920

Lõpetajate klass puudub

1921 (Kõrgem Algkool)

Evald Aman

Johannes Buschmann

Olga Buschmann

Amanda Kaschan

Elmar Kaschan

Alfred Kask

Heinrich Kask

Otto Kask

Elisabeth Kriis

Orest Lõhmussaar

Salme Lõhmussaar

Aliise Maasik

Elfriede Maasik

Paul Pall

Alma Peterson

Edmond Rosin

Hermine Rosin

Leida Rosin

Marie Saar

Albert Sommer

Elise Sommer

Vilhelmine Sommer

Linda Timusk

Linda Vaab

1922 (Kõrgem Algkool)

4. klass
Villem Davel
Adele Joonas
Hilda Joonas
Johannes Kriis
Aliide Rohuaru
Aleksander Martinson
Konstantin Martinson
Olga Martinson
Alma Meibausm
Leida Mägi
Edgar Möller
Lydia Paavel

6.klass
August Petjer
Aleksander Saar
Alma Sõster
Metha Tehvan
Karl Timusk
Feodor Tomson
Heinrich Toots

1923 (Kõrgem Algkool)

4. klass
Karl Arro
Alfred Hoffmann
Elmine Ivask
Paul Juhkam
Paula Kask
Hilda Kirs
Aleksander Kriis
August Metsik
Jaan Metsik
Salme Möller
Vladimir Pall
Voldemar Pihlak
Amalie Rosin
Edgar Rosin
Hilda Rosin
Nadežda Saar
Selma Sommer
Eliise Stamm
Lydia Tamm
Viktor Tomberg
Otto Velling
Eduard Viik
Karl Õim

6.klass
Johannes Buschmann
Olga Buschmann
Amanda Kaschan
Karl Kask
Paul Pall
Alma Peterson
Edmond Rosin
Hermine Rosin
Elise Sommer
Linda Vaab

1924 (Kõrgem Algkool)

Johannes Fink
Aleksander Lavinthal
Salme Luht
Salme Pall
Hugo Peterson
Hans Pihlak
Aliine Rosin
Alma Rosin
Meinhard Russmann
August Saar
Karl Tamm
August Torro
Elfriede Velling
Helmi Velling

6.klass
Villem Davel
Johannes Kriis
Elmar Lepp
Konstantin Martinson
Olga Martinson
Alma Meibaum
Leida Mägi
Alma Sõster

1925 (Kõrgem Algkool)

4.klass
Arnold Luht
Johannes Petjer
Emil Pluumveld
Karl Pluumveld
Ermi Poom
Aleksander Posdnjakov
Hartvig Pärmann
Alma Rosin
Johannes Rosin
Ustav Sirel
Armilda Sommer
Elsa Tavel
Heino Tavel
Elmere Toots
Martha Vaab
Mihkel Välbe

6.klass
Alfred Hoffmann
Elmine-Marie Ivask
Aleksandra Kriis
August Mõtsik
Amalie Rosin
Edgar Rosin
Nadehsda Saar
Selma Sommer
Karl Õim

1926 (Kõrgem Algkool)

4.klass
Dimitri Elend
Elfrieda Feldmann
Salme Fink
Voldemar Joonas
Hans Kangur
Elmar Kasik
Magda Kask
Voldemar Kolberg
Linda Lääne
Vladimir Martinson
Osvald Noormägi
Voldemar Paavel
Elisabeth Pall
Elfriede Pärmann
Jaan Rosin
Leida Rosin
Anastasia Saar
Agnes Sommer
Gustav Sommer
Karl Sommer
? Toots
Arnold Vaab
Ella Velling
Leida Velling
Leili Velling
Paula Välbe
Edvy Väät
Heinrich Väät
Voldemar Õim

6.klass
Arnadi Buschmann
Hildegard Jansen
Martin Kruus
Arnold Kärt
Helene Meltsas
Hugo Peterson
Karl Peterson
Hans Pihlak
Aline Rosin
Alma Rosin
Augustin Saar
Karl Tamm
Hugo Toots
Elise Velling
Helmi Velling
Salme Velling
Alma Õunpuu

1927 (Kõrgem Algkool)

4.klass
Lydia Fink
Heinrich Jonas
Orest Kaschan
Osvald Kaschan
Elli Kruus
Salme Kull
Elmar Liiv
Selma Luht
Arno Möller
Valentina Pall
Heinrich Pihlak
Salme Ploovits
Helene Pärnitson
Elsa Rosin
Avdi Saar
Elvi Saar
Elli Sommer
Heldi Sommer
Alide Säälik
Aleksander Teppan
Aliide Tiismann
Leida Tiismann
Leili Velling

6.klass
Voldemar Joonas
Johannes Lehtmets
Karl Pluumveld
Hermi Poom
Aleksander Posdnjakov
Aleksander Põrvet
Osvald Rosin
Ustav Sirel
Karla Sommer
Selma Tamm
Johannes Tani
Elsa Tavel
Heino Tavel
Jüri Tavel
Lydia Teppan
Elmere Toots
Arnold Vaab
Martha Vaab
Meinhard Viigipuu

1928 (Algkool)

4.klass
Linda Arro
Vilma Fink
Leida Jürgenstein
Martha Kaschan
Helvi Orman
Johannes Sommer
Voldemar Sommer
Hugo Tamm
Aino Tavel
Hermeliine Tomberg
Aksel Trei
Adele Velling
Agnes Velling
Linda Velling
Helena Välbe
Marta Välbe
Valentina Välbe

6.klass
Hilda Hamer
Hans Kangur
Voldemar Kolberg
Vladimir Martinson
Elisabeth Pall
Jaan Rosin
Agnes Sommer
Karl Sommer
Karl Tavel
Meeta Toots
Leida Velling
Paula Välbe

1929 (Algkool)

Lydia Fink

Heinrich Jonas

Valentina Pall

Elvi Saar

Selma Tamm

Elsbet Tavel

Leili Velling

1930 (Algkool)

Linda Arro

Johann Davel

Karl Davel

Nadeshda Freudenberg

Leida Jürgenstein

Leida Lääne

Alla (Alma) Lõhmussaar

Loreida Odras

Jüri Rosin

Aino Tavel

Adele Velling

Agnes Velling

Linda Velling (Augusti tütar)

Linda Velling (Jaani tütar)

Martha Välbe

Valentina Välbe

1931-1960

1931 (Algkool)

Salme Traks

Vsevolod Posdnjakov

Martha Teppan

Paul Tamm

Osvald Tamm

Aleksandra Steinbach

Johannes Sommer

Aksel Sirel

Hugo Meibaum

Helmi Lind

Aleksander Kaschan

Linda Jalakas

Alma Ivask

Elsa Davel

Aino Davel

1932 (Algkool)

Johann Välbe

Elsa Juhkama

Selma Joonas

Linda Valtmann

Adeline Tross

Alma Tross

Linda Lehtberg

Jakob Sihver

Aleksander Välbe

Elsa Viik

Alide Traks

Alice Piigats

Heinrich Odras

Erich Lääne

Salme Kolberg

Vello Kask

Johannes Jungholts

Oskar Tavel

1933 (Algkool)

Viktor Wink

Valeria Freudenberg

Erich Hoffman

Ermie (Elmar) Jungholts

Hilsi Jürgenson

Elsa Kangur

Adele Abel

Elfriede Meibaum

Anette Müür

Rudolf Pluumveld

Vladimir Sander

Leida Rosin

Aino Sihver

Helmi Sihver

Heino Sild

Eugenia Teppan

Helmi Tooming

Erna Toots

Aksel Tross

Aino Velling

Johannes Velling

Erich Väät

Maria Välbe

Amanda Õunapuu

Hugo Plovits

Kaljo Sommer

Leida Kull

1934 (Algkool)

Helgi Aunpuu

Linda Kriisa

August Käpa

Erna Kriis

Edgar Davel

Valve Davel

Evi Davel

Hilda Arro

Aino Peterson

Heinrich Pärn

Paul Pärn

Taliida Saar

Karl Sirel

Linda Sommer

Helgi Tamm

Selma Tamm

Orest Tani

Helmo Veinmann

Helmi Välbe

Helgi Õim

Karl Kadak

Salme Kondas

Elsa Sommer

Emil Pluumweld

Evald Paavel

1935 (Algkool)

Aleksander Buschmann

Uno Kask

Hugi Kriisa

Leida Luht

Leonid Mailovski

Helga Muna

Harry Plovits

Tamara Saar

August Sirel

Juhan Sommer

Johanna Tiit

Otto Tamm

Aino Toots

Elsa Velling

Hugo Vels

Elli Voimann

Alma Välbe

Arnold Aunapuu

Karel Pall

Endel Mäesep

1936 (Algkool)

Ludmilla Fink

Helvi Kangur

Hilda Kaschan

Paul Kulmann

Rudolf Odras

Arnold Pall

Linda Ploovits

Harry Poom

Johannes Raudsepp

Aino Sommer

Aino Talving

Aino Tamm

Paula Teppan

Helmi Tolga

Helgi Tern

Erna Veiten?

Evald Väät

Arnold Kask

Endel Kirtsi

Karl Palmiste

Arnold Kosso

1937 (Algkool)

Karl Palmiste

Hans Tavel

Ella Haan

Adele Hamer

Silvia Jürgenson

Ruudi Alamets

Hugo Jõgi

Leili Kask

Helga Kašan

Ilmar Kull

Valve Lilleväli

Aino Mäepalu

Lembit Mäepalu

Tiiu Remmelg

Salme Oden

Evald Peets

Karl Sarapuu

Evald Sihvermann

Voldemar Sihver

Elma Aldur

Leili Soosalu

Uno Sommer

Martha Tamm

Margareta Teppan

Orest (Oskar) Teppan

Menander Toommägi

Kalju Valdmaa

Helgi Velling

Endel Viigipuu

Õilme Velling

Paul Hansen

Vaike Allikvee

1938 (Algkool)

Selma Hein

Linda Hamer

Hugo Alliksaar

Lehte Ivask

Elvi Jõgi

Helga Kašan

Karl Klaas

Elga Kukk

Helmi Lepp

Meinhard Lääne

Vaike Mäesepp

Kaldi Petersell

Agnes Rosin

Valve Saar

Hilda Sander

Ülo Taalimäe

Linda Tamm

Elmar Toots

Karl-Erich Ustav

Asta Valdmaa

Hans Välbe

Loreida Mander

Leonhard Vaherma

Viktor Tammaru

Voldemar Pihlak

Nikolai Pall

Edgar Rosin

1939 (Algkool)

Johannes Aunpuu

Linda Hansen

Linda Haas

Elmar Kukk

Helmut Laane

Helmi Linnamäe

Ants Mander

Arnold Möller

Kalju Möller

Raimund Ots

Hugo Pärtels

Elmar Rosin

Erich Stamm

Õie Taalimäe

Vambola-Vladimir Tamm

Emilia (Helmi) Teppan

Hugo Tiit

Johannes Valkmaa

Laine Välbe

Alma Mihkelsoo

Lilli-Leontine Nõlv

1940 (Algkool)

Laine Karu

Lehte Hamer

Valve Evert

Helmi Timusk

Ülo Viigipuu

Joosep Välbe

Jüri Välbe

Karl Aasmaa

Evi Aldur

Jaan Ambo

Valter Ivask

Ella Jõemets

Heldi Kirsch

Viktor Kondrasin

Heino Kõiv

Hans Mihkelsoo

Erna Mihkelsoo

Selma Minner

Maret Mäepalu

Eevi Ojala

Hugo Pihlak

Lehte Räpp

Valve Soomets

Eevi Stamm

Andres Tamm

Ants Valkmaa

1941 (Algkool)

Miralda Kerve

Heino Kukk

Ellen Kondas

Aksel Kütt

Jüri Laur

Laine Metssaar

Elfirede Minner

Vaike Mäesalu

Hilja Oberschneider

Ants Ojala

Erna Pall

Valdek Pall

Valdo Pant

Ott Paluoja

Helmi Pärn

Paul Raudsepp

Ants Reitav

Otto Remmelg

Helgi Saar

Marie Summer

Aino Soomsalu

Hilda Tropka

Elmar Vallimäe

Lembit Velling

Uno Viik

Valve Peterson

1942 (Algkool)

Paula Aasmäe

Herbert Davel

Linda Jaakus

Aino Jõemets

Rudolf Kadak

Ove Karu

Elmar Kaschan

Viktor Kerve

Linda Klaas

Johannes Laansalu

Aksel Mitt

Valter Petersell

Aleksander Poom

Karl Räpp

Malde Saar

Vaike Tamm

Karl Teppan

Elma Viigipuu

Juhan Viik

Aino Välbe

1943 (algkool)

Laine Annok
Erna Grünbaum
Aino Hamer
Evi Jakobson
Kaljo Kask
Maimu Kask
Juhan Mäepalu
Miralda Pall
Erich Reinumägi
Valve Roht
Martin Rosin
Elvi Sander
Aino sarapuu
Adele Suislepp
Anni Tamm
Vello Tammeste
Arnold Tross
Elon Tõnurist
Kalju Vaidla

1944 (algkool)

Vilma Evert
Leida Jaakus
Aino Jõgi
Uno Kask
Miralda Kodis
Johannes Kaldvee
Meta Kukk
Lea Mäeväli
Aino Mänd
Elsa Oraste
Asta Pall
Vaike Reinumägi
Peeter Reitav
Elga Simon
Õie Soomre
Asta Tammeste
Leo Teppan
Helmi Tropka
Rael Tõnurist

1945 (Mittetäielik Keskkool)

Laine Annok
Vilma Evert
Linda Jaakus
Laine Kask
Miralda Kodis
Ellen Kondas
Rein Maidla
Lea Mäeväli
Aino Mänd
Elsa Oraste
Valve Peterson
Helmi Pärn
Erna Pall
Miralda Pall
Erich Reinumägi
Peeter Reitav
Õie Soomre
Elga Simon
Asta Tammeste
Vello Tammeste
Lisbet Tammepuu
Liidi Tooming
Helmi Tropka
Rael Tõnurist
Ilmar Ulvi
Valve Vildmaus
Elna Velling
Elma Viigipuu
Aino Välbe
Kalju Vaidla
Vaike Velling
Helga Kull

1946

Andmed puuduvad

1947

1. Martin Birk
2. Elli Kadak
3. Linda Leht
4. Helmi Väin
5. Paul Välbe

1948

1. Kaljo Mäekivi
2. Endel Peets
3. Vilma Soomsalu
4. Paul Välbe

1949

1. Kaljo Aasmäe
2. Eevi Jõessaar
3. Helju Kaasla
4. Evald Kattel
5. E. Kingsepp
6. Loreida Kortspärn
7. Feliks Kotkas
8. Rutt Krauvärk
9. Endel Kull
10. Enn Kundla
11. Venda Kuusk
12. Vaike Minner
13. Valli Mitt
14. Ants Moist
15. Valve Mägi
16. Hilja Möller
17. Lehte Pihlak
18. Ilmar Pohlak
19. Valve Poom
20. Ott Simon
21. Juhan Tamm
22. Maimo Tammeste
23. Silvi Veidebach
24. Valdek Velling

1950

1. Artur Evert
2. Elfriede Grünbaum
3. Volli Ivask
4. Helju Kaasla
5. Aleksander Kilter
6. Aino Klaas
7. Milvi Kotkas
8. Valli Kriis
9. Sinaida Kritt
10. Linda Kull
11. Jakob Leht
12. Aino Minner
13. Aino Mäeväli
14. Eduard Mägi
15. Uno Mägi
16. Evi Pajula
17. Uno Pall
18. Valve Poom
19. Helje Saar
20. Aino Tamm
21. Leida Tani
22. Endel Toomsalu
23. Karl Vaab
24. Arnold Valk
25. Malle Velling
26. Märt Velling
27. Ahto Velt
28. Aleksander Välbe

1951

1. Lembit Kadak
2. Olev Kase
3. Aljanne Laaneste
4. Jakob Leht
5. Erna Lepik
6. Silvi Luht
7. Eduard Mägi
8. Alma Pajula
9. Urve Pohlak
10. Jüri Rosin
11. Ants Sarapuu
12. Kaljo Sõmer
13. Helga Tiidenberg
14. Valter Tiidenberg
15. Vello Toomsalu
16. Malle Valge
17. Arnold Valk
18. Vaike Velling
19. Väino Velling

1952

1. Valdeko Aasma
2. Uno Birk
3. Viktor Hüppenen
4. Lehte Kattel
5. Venno Kiisel
6. Heldor Maidla
7. Heino Mettik
8. Jakob Mägi
9. Antoniine Õunap
10. Urve Pall
11. Aime Paluoja
12. Olev Pärn
13. Endel Raudsepp
14. Arni Räpp
15. Linda Saar
16. Rein Sarapuu
17. Ants Sõster
18. Leida Tamm
19. Taimi Tammiste
20. Jaan Teppan
21. Peeter Tõnurist
22. Elma Toomsalu
23. Valentiine Veinberg
24. Tiiu Velling
25. Ülo Velling

1953

1. Valdeko Aasmaa
2. Eha Danneberg
3. Ilmar Evert
4. Viktor Hännikäinen
5. Avo Kass
6. Kaljo Klaas
7. Aino Korts-Pärn
8. Peeter Kriis
9. Tiiu Liblik
10. Tiiu Maasik
11. Olli Minner
12. Uudo Möller
13. Vambola Plink
14. Linda Ruudla

1954

1. Anne Aasmaa
2. Aino Eistre
3. Jaan Haas
4. Vello Halliväli
5. Anni Hüppenen
6. Ester Hännikäinen
7. Laine Kasemaa
8. Vello Kirss
9. Heino Kukk
10. Ülo Käär
11. Aino Lepik
12. Heljo Luht
13. Valentine Noobel
14. Enn Ojavee
15. Regiina Õunap
16. Rein Õunapuu
17. Leili Peterson
18. Armilda Puksandov
19. Ilmar Rosin
20. Milvi Saar
21. Malle Saidla
22. Peeter Sarap
23. Rein Simon
24. Maret Tamm
25. Aime Toots
26. Faina Tsistonossova
27. Anne Velling

1955

1. Enn Ambo
2. Avo Arrak
3. Urve Jõessaar
4. Maie Jürgens
5. Virve Kaasla
6. Laine Kaldma
7. Uno Kaldma
8. Kalju Kask
9. Vahur Kiisel
10. Arvo Kull
11. Viive Kull
12. Koidu Leht
13. Ellen Luht
14. Endel Luht
15. Silvi Maanre
16. Rein Maasik
17. Leili Mägi-Pärn
18. Lembit Ploomipuu
19. Helvi Plussai
20. Karli Roht
21. Vaike Saar
22. Tõnu Tamm
23. Helle Tani
24. Veera Tiidenberg
25. Konstantin Ude
26. Ants Velling
27. Aino Vint
28. Evi Välbe

1956

1. Arvi Aasmaa
2. Arvo Birk
3. Hellar Halliväli
4. Hilja Jõessaar
5. Elle Kaldma
6. Valve Kriis
7. Juho Lehtmets
8. Vaiki Luht
9. Aino Mägi
10. Liidi Mägi
11. Ilmar Pall
12. Malle Pedak
13. Aino Pihlak
14. Ants Pihlak
15. Viivi Plaan
16. Maie Pärn
17. Jüri Saar
18. Tiiu Saar
19. Juta Sarapuu
20. Tiiu Sarapuu
21. Juta Soodla
22. Merike Tamm
23. Tiiu Tamm
24. Vaike Tarum
25. Helju Teppan
26. Johannes Veinberg
27. Väino Velling
28. Juhan Viigipuu
29. Rein Voodla
30. Toivo Väät

1957

1. Silvi Alliksaar
2. Tõnis Jürgens
3. Eha Kasemaa
4. Hele-Mall Kotkas
5. Ilme Lilliallik
6. Elve Reidolf
7. Aime Rosin
8. Maie Saar

1958

1. Ants Birk
2. Elmar Kask
3. Tiiu Liuhka
4. Aleksander Merikan
5. Malle Metsla
6. Peep Reidolf
7. Otto Reinkubjas
8. Vilmar Roht
9. Evi Rosin
10. Jaan Rosin
11. Lembit Saar
12. Sinaid Suimets
13. Raivo Tamm
14. Aiolje Tomat
15. Johannes Veinberg

1959

1. Endel Jaago
2. Jüri Joamets
3. Elmar Jõessar
4. Eino Kask
5. Arno Kastan
6. Maie Kivistik
7. Eha Kleinert
8. Eda-Mai Kotkas
9. Juho Lehtmets
10. Silvi Lepik
11. Mari Lepp
12. Malle Leppik
13. Ludmilla Merikan
14. Eha Mettik
15. Arved Mihkels
16. Helvi Mägi
17. Helle Pohlak
18. Signe Reek
19. Tiiu Rosin
20. Viive Rosin
21. Aino Saar
22. Kalju Sarapuu
23. Viive Selvet
24. Helmi Soodla
25. Ilmar Tamm
26. Uno Tamm
27. Matti Teppan
28. Aime Tross
29. Lembit Vaab
30. Marje Vaab
31. Aili Vallimäe
32. Ilmar Vels
33. Rein Voodla

1960

1. Maie Aruste
2. Eve-Reet Fink
3. Jaan Kaal
4. Evald Kilter
5. Karl Klaas
6. Helje Koppel
7. Evald Lepik
8. Valeri Merikan
9. Ants Ojavee
10. Elve Paaper
11. Valeri Podorožko
12. Anne Saidla
13. Eha Salumaa
14. Jüri Sarap
15. Aino Tamm
16. Mart Tamm
17. Rosete Tiidenberg
18. Maie Ustav
19. Maie Veinmann
20. Karl Velling
21. Laine Välbe

1961-1990

1961

1. Enn Ambo

2. Iivi Einling

3. Ants Jaggo

4. Toomas Jürgens

5. Hele- Mall Kotkas

6. Valve Kriis

7. Enn Kulbok

8. Milvi Maanre

9. Milvi Meidla

10. Peeter Mänd

11. Aino Nuu

12. Helve Pärlin

13. Joosep Sildma

14. Valve Sirel

15. Maie Vask

16. Aino Vint

17. Jaak Õim

1962

1. Eve Kaldmäe

2. Juho Lehtmets

3. Mari Lepp

4. Malle Leppik

5. Helle Pohlak

6. Tiiu Rosin

7. Viive Salvet

8. Aime Tross

9. Anne Veinmann

10. Ilmar Vels

11. Peep Õim

1963

1. Martin Ambo
2. Valter Hännikäinen
3. Kristjan Kaasik
4. Artur Kacshan
5. Aksel Kask
6. Anne Kilp
7. Ilme Kivistik
8. Ene Lepp
9. Raimu Mihkels
10. Taivo Ojala
11. Maire Paluoja
12. Ene Poom
13. Ilme Rosin
14. Kaido Sirel
15. Tõnu Talve
16. Ants Tiidenberg

1964

1. Felix Kasik
2. Liia Kull
3. Helle Kütt
4. Virve Laansalu
5. Esta Müür
6. Elle Mäesalu
7. Sirje Pall
8. Juta Petersell
9. Rein Raud
10. Johannes Soo
11. Ilme Tamm
12. Urmas Tamm
13. Valdek Toming
14. Eve Ustav

1965

1. Avo Fink

2. Hans Kaschan

3. Urve Laasma

4. Maie Lepp

5. Valve Metsla

6. Tiiu Otsalt

7. Peeter Puusemp

8. Sirje Rosin

9. Raivo Sihver

10. Jüri Sirel

11. Kalju Tamm

12. Helle Toots

13. Terje Tross

14. Raili Viik

1966

1. Aare Halliväli
2. Aino Jõemets
3. Mati Jürgens
4. Ülo Kask
5. Maie Kilo
6. Sirje Kruus
7. Rutt Merilo
8. Jaan Metsar
9. Martin Ojala
10. Valve Plink
11. Uno Plovits
12. Reet Puusemp
13. Mall Reidolf
14. Tiit Soonsein
15. Eha Suisalu
16. Tiit Talve
17. Toomas Talve
18. Enn Valdmaa

1967

1. Mai Kress
2. Anne Lepik
3. Ilme Lepp
4. Viia Lutsar
5. Milvi Martins
6. Rosete Meos
7. Aino Palmiste
8. Lembit Plukk
9. Jaanus Saar
10. Vello Sarapuu
11. Liidia Somelar
12. Kaie Tamm
13. Laine Vaimets
14. Silvi Vaimets
15. Ene Valdmaa

1968

1. Anu Aasmaa
2. Velli Aun
3. Juta Eskla
4. Udo Haamer
5. Sulev Hännikäinen
6. Ene Jürgenstein
7. Ilmi Kodis
8. Õilme Kodis
9. Ain Kull
10. Enn Kull
11. Õie Liiv
12. Anne Merikan
13. Elle Neeno
14. Avo Õiglane
15. Ivan Pohhomov
16. Enn Raud
17. Tõnu Reidolf
18. Anu Rodima
19. Rein Tamm
20. Ene Viigipuu
21. Leo Viigipuu
22. Urve Vänter

1969

1. Aili Allik
2. Väino Allik
3. Sirje Alliksaar
4. Kalev Kilp
5. Urmas Kruus
6. Raivo Lepp
7. Ester Luhalaid
8. Maie Metsla
9. Uno Neeno
10. Ene Ojavee
11. Valentina Pahhomova
12. Viive Sarapuu
13. Gerti Sirel
14. Regina Somelar
15. Lembit Tamm
16. Arno Teppan
17. Virve Vaimets
18. Varje Velling
19. Viive Velling

1970

1. Sirje Halliväli
2. Mare Jõemets
3. Juta Kaasik
4. Maire Kask
5. Ants Maanre
6. Marina Merikan
7. Ene Mäesalu
8. Ludmilla Offart
9. Anu Ojal
10. Silvia Peterson
11. Maie Toots

1971

1. Kalju Annuk
2. Ants Aruste
3. Ago Borissov
4. Iraida Dudina
5. Tiit Jõemets
6. Leivi Jõessaar
7. Livia Kalda
8. Reet Kull
9. Lii Leht
10. Mati Lepp
11. Harri Luht
12. Tiia Tara
13. Aivar Tutt
14. Anne Valdmaa
15. Vaike Velling

1972

1. Ahti Joala
2. Ülle Kütt
3. Mare Luht
4. Hans Meisalu
5. Ellen Peterson
6. Jaan Poom
7. Jüri Reinkubjas
8. Maie Sander
9. Uno Saulep
10. Vaike Sildma
11. Ürjo Sirel
12. Sirje Sõmer
13. Jaan Teppan
14. Kalev Vaab
15. Riho Viik

1973

1. Viive Jõessaar
2. Villo Kaasik
3. Illar Leht
4. Aivar Lehtmäe
5. Juta Lepp
6. Karl Meos
7. Arvo Odras
8. Heino Odras
9. Malle Odras
10. Maie Peterson
11. Helga Plukk
12. Aivar Pukk
13. Valter Reinkubjas
14. Tiia Sarapuu
15. Evi Sibrik
16. Tarmo Tross
17. Mati Viik

1974

1. Aive Borissov
2. Liia Kangro
3. Arvo Laansalu
4. Viivika Laansalu
5. Taivo Laur
6. Laine Musta
7. Ants Palmiste
8. Hele Reidolf
9. Maria Reinkubjas
10. Lembit Sabas
11. Einar Sõmer
12. Erich Soonsein
13. Tiit Tara
14. Aivar Tehvan
15. Liivi Tuimets
16. Ain Viik
17. Vello Viik
18. Vello Väinsalu

1975

1. Ester Alamets
2. Aarne Allas
3. Kersti Allas
4. Virve Jalasto
5. Tiia Kazone
6. Lembit Kerve
7. Valdo Kerve
8. Taivo Kleinert
9. Karin Kond
10. Andres Käär
11. Aare Laansalu
12. Pille Laur
13. Kalvi Lehtmäe
14. Elga Odras
15. Rita Petersell
16. Tiit Poolakese
17. Tiit Saar
18. Mari-Anne Tamm
19. Aita Tehvan
20. Kaja Virve

1976

1. Ants Joala
2. Külli Jõemets
3. Kristel Kangro
4. Kaljo Kerve
5. Mare Koit
6. Valli Laaneväli
7. Ülle Lõoke
8. Arvet Margus
9. Tiiu Meisalu
10. Õie Musta
11. Ülle Poolakese
12. Luule Tutt
13. Helve Valk
14. Rutt Velling
15. Maire Välbe

1977

1. Raivo Alamets
2. Esta Glaser
3. Tiit Korsar
4. Aivar Labe
5. Helle Lõhmus
6. Aili Luhalaid
7. Lea Mägi
8. Veljo Nõmberg
9. Tiin Ojala
10. Anne Raudsepp
11. Tiia Saar
12. Liina Sabas
13. Vello Valk
14. Viive Valk
15. Pilvi Välbe

1978

1. Enn Koger
2. Hillar Koit
3. Üllar Kond
4. Tiina Labe
5. Ants Laos
6. Riina Lauga
7. Terje Leemet
8. Lea Lõhmus
9. Madis Määrits
10. Sulev Soonsein
11. Tiit Teppan
12. Lembit Tuimets
13. Tea Vaher
14. Tiia Veersalu
15. Rein Velling
16. Vilve Väinsalu

1979

1. Marju Kleinert
2. Tiia Korsar
3. Ain Kriis
4. Kalev Käär
5. Andres Lauga
6. Margit Mägi
7. Tea Puusta
8. Moonika Seepter
9. Tauno Seepter
10. Enn Sõmer
11. Kalle Valk
12. Urmas Veersalu
13. Tiiu Velling

1980

1. Kalev Jalasto
2. Villu Jürgenstein
3. Jüri Koger
4. Boris Lazurin
5. Sirje Metsand
6. Aime Otti
7. Tiina Petersell
8. Imbi Pärt
9. Ly Sander
10. Terje Tetsmann
11. Marina Toots
12. Heinar Viigipuu
13. Heli Virve

1981

1. Tiiu Joost
2. Heino Jürgenstein
3. Toivo Kazone
4. Andres Kukk
5. Terje Lindeberg
6. Eha Margus
7. Aive Masing
8. Priit Raidvee
9. Tiiu Reinkubjas
10. Siret Sõmer
11. Tiiu Soonsein
12. Ave Tetsmann
13. Priit Tutt
14. Eha Valk
15. Marika Välbe

1982

1. Ain Ambo
2. Heli Ambos
3. Margus Fink
4. Olev Kriis
5. Aivo Kütt
6. Kaie Käär
7. Tarmo Laur
8. Mati Metsla
9. Mai Pajo
10. Anu Pau
11. Liina Saar
12. Mart Sander
13. Tõnu Savi
14. Ülari Seepter
15. Terje Veinberg

1983

1. Imbi Ivask
2. Aive Jõessaar
3. Tõnu Kaldre
4. Lea Kerve
5. Toomas Kreek
6. Anu Kukk
7. Valentina Lazurina
8. Heiki Maasik
9. Ene Mettik
10. Mart Määrits
11. Kaja Möller
12. Eve Nugis
13. Lea Pettai
14. Viljar Vaher

1984

1. Külli Ansip
2. Meelis Fink
3. Iivi Ivask
4. Andrus Lippur
5. Rein Mägi
6. Virge Pall
7. Marika Pikk
8. Allar Raidvee
9. Tiina Sepa
10. Kaido Teppan
11. Marje Tutt
12. Sulev Tutt

1985

1. Andres Jõessar
2. Tiina Koit
3. Anne Lepp
4. Silja Lindenberg
5. Randar Masing
6. Aive Meos
7. Riina Musta
8. Tõnu Mägi
9. Üllar Mänd
10. Tiit Raudsepp
11. Tiiu Sarapuu
12. Ville Tamm
13. Holger Tedremets

1986

1. Andrus Anderson
2. Villo Ivask
3. Kaido Kruus
4. Koidu Kupits
5. Sulev Käär
6. Annely Laos
7. Tiit Metsla
8. Ülle Määrits
9. Küllike Mölder
10. Raivo Õunapuu
11. Annely Plado
12. Helar Rumask
13. Tiia Sepa
14. Maeve Tamm

1987

1. Raul Allikvee
2. Jaanus Anderson
3. Andres Arro
4. Kristel Aun
5. Maris Fink
6. Hendrik Kont
7. Aimar Liivamägi
8. Tiit Luhamäe
9. Endel Maasik
10. Maido Masing
11. Merle Ojala
12. Rita Otti
13. Krista Raudsepp
14. Ants Siirand
15. Aire Soodla
16. Marika Stokkeby
17. Meelis Teppan
18. Teet Tetsmann

1988

1. Piret Kaasik
2. Kalvi Kruus
3. Kaili Kumpas
4. Anneli Madisson
5. Jaan Mettik
6. Epp Mihkels
7. Riina Õunapuu
8. Helgi Pau
9. Virgo Raudsepp
10. Kalle Saar
11. Sirlis Sõmer
12. Anti Soonsein
13. Angelika Tammela
14. Merle Vaher

1989

1. Kati Ambo
2. Mait Ambo
3. Aimar Arro
4. Janek Kont
5. Sille Lõoke
6. Priit Luhamäe
7. Aivar Ojala
8. Sven Paukson
9. Vivika Plado
10. Andrus Soodla
11. Piret Stokkeby
12. Monika Teppan
13. Toomas Tutt

1990

1. Tiina Aro
2. Anneli Arro
3. Aire Kruus
4. Marge Liivamägi
5. Kalev Musta
6. Alari Ojala
7. Karmen Sarapuu
8. Heli Stokkeby
9. Hannes Teppan
10. Tarvo Tiidenberg

1991-2018

1991

1. Signe Ambo
2. Siiri Annuk
3. Andres Kuli
4. Leivo Lehtjõe
5. Marine Liivamägi
6. Liis Luhamäe
7. Annika Lukas
8. Ain Mihkels
9. Kaidi Õunmaa
10. Triin Pärsim
11. Monika Sarapuu
12. Virge Sarapuu
13. Merli Teppan
14. Kristel Valner

1992

1. Signe Ellisson
2. Ragnar Kakk
3. Janno Kull
4. Kristi-Katrin Lõo
5. Taavi Lust
6. Helina Martinson
7. Priit Metsla
8. Pille Paukson
9. Jane Peetersoo
10. Triinu Puis
11. Ülle Tamm

1993

1. Annika Anderson
2. Ljubov Dmitrovskaja
3. Marika Lukas
4. Janno Lumi
5. Linda Õunmaa
6. Joel Peetersoo
7. Helika Ploom
8. Lemba Talve
9. Indrek Tamm
10. Sten Teppan

1994

1. Leonid Dulub
2. Argo Ellisson
3. Eigo Ellisson
4. Renee Joost
5. Raul Kriis
6. Illimar Liivamägi
7. Ille Metsla
8. Terle Ojala
9. Vallo Pärn
10. Tõnis Pärsim
11. Tenno Tamm
12. Priit Toost
13. Kairi Võsu

1995

1. Merje Ambo
2. Elena Dulub
3. Age Jõemets
4. Kalle Maasik
5. Leida Õunmaa
6. Helen Peetersoo
7. Krista Sepa
8. Erki Tamm

1996

1. Älis Joala
2. Olavi Jõemets
3. Kadri Joost
4. Timo Luhamäe
5. Ade Luht
6. Alari Maanre
7. Kaigo Ottenson
8. Raivo Ottenson
9. Vaive Saar
10. Keiu Talve
11. Stiina Teppan
12. Eveli Viik

1997

1. Silver Aun
2. Margit Avi
3. Raul Jõerand
4. Elis Leht
5. Eda Luht
6. Tarmo Õunapuu
7. Airo Palmiste
8. Regina Raide
9. Tiit Randkivi
10. Roman Rodbaver
11. Erki Sirel
12. Sirli Sädeme
13. Helina Talve
14. Jana Vaarmets
15. Eneli Viik
16. Tarmo Viira

1998

1. Alo Arumäe
2. Age Aruste
3. Relika Kliimak
4. Kristiina Kurg
5. Heliriin Maanre
6. Veronika Teppan

1999

1. Jaanek Anderson
2. Siim Arumäe
3. Silver Jõemets
4. Heiko Kerve
5. Anželika Kose
6. Andres Lust
7. Rait Palmiste
8. Viljar Pärna
9. Ragnar Sädeme
10. Mirjam Toomik
11. Merli Vaarmets
12. Merilin Viik

2000

1. Ave Aruste
2. Anne Avi
3. Liis Idavain
4. Signe Joosua
5. Ivalo Lindsalu
6. Heleri Luht
7. Andres Meos
8. Maarja Pärsim
9. Jane-Ly Reidolf
10. Anne-Ly Viigipuu
11. Elen Väin

2001

1. Aldur Arro
2. Aigar Kose
3. Liina Meos
4. Virge Ozol
5. Janar Palmiste
6. Virge Pärna
7. Ahti Siirand
8. Marko Toomik

2002

1. Riivo Annuk
2. Lily Haus
3. Helen Kerve
4. Peeter Kurg
5. Aivi Laur
6. Suido Laur
7. Elar Leht
8. Merilin Melk
9. Jaanis Õunmaa
10. Priit Reidolf
11. Miron Rodbaver
12. Kärt Sirel
13. Eliko Sõmer
14. Helery Viigipuu

2003

1. Mait Arumäe
2. Piret Kliimak
3. Margit Maanre
4. Ivan Milinevitš
5. Kristo Raudsepp
6. Eneli Sõmer
7. Imre Väin

2004

1. Karli Arumäe
2. Hanneli Dmitrovski
3. Liis Haus
4. Heili Margus
5. Liivi Meos
6. Heiki Musta
7. Heiki Nooremäe
8. Aive Pajo
9. Virje Pärna
10. Ago Soo
11. Ave Soo
12. Sander Sädeme
13. Kersti Talirand
14. Kalju Tamm
15. Tanel Teppan

2005

1. Ene Arumäe
2. Holger Ereb
3. Ergo Karu
4. Helen Koger
5. Tõnu Laur
6. Toomas Laur
7. Jaana Nahk
8. Elerin Sõmer
9. Merilen Sõrmus
10. Kaido Tailrand
11. Teele Teppan
12. Kati Valk
13. Kadri Viik

2006

1. Aigi Aruste
2. Erki Kullamägi
3. Kerli Laur
4. Kaupo Luht
5. Jaana Margus
6. Merit Sõrmus
7. Kalmer Tamm
8. Urmo Zilinski

2007

1. Andrus Iljin
2. Sergei Jeremejev
3. Liisa Katt
4. Maarja Kivioja
5. Ardi Kont
6. Marko Kõre
7. Tiina Käär
8. Danel Mets
9. Heidi Musta
10. Liis Märss
11. Margo Pukki
12. Liis Puusepp
13. Eigo Sõmer
14. Marjo Toomik
15. Indrek Toots
16. Kertu Tutt

2008

1. Laura Nelli Johanna Kajanus
2. Kristo Kasemaa
3. Eger Koger
4. Maria Liivamägi
5. Priit Mets
6. Egle Moist
7. Helar Musta
8. Karel Palmiste
9. Rando Soonsein
10. Karl Tamm
11. Biana Vaher
12. Raiko Vares
13. Urmet Zilinski

2009

1. Ardi Avi
2. Jekaterina Jeremejeva
3. Annika Kont
4. Merilen Laurimäe
5. Marianne Milinevitš
6. Ly Ploom
7. Riho Rumask

2010

1. Gäro-Ly Arro
2. Margo Kütt
3. Merlis Laurimäe
4. Keio Lehtjõe
5. Ahto Luhamäe
6. Janika Milinevitš
7. Aiti Valk
8. Anne-Mai Vares

2011

1. Kaimar Kumpas
2. Raido Kuusk
3. Age Moist
4. Marten Sädeme
5. Kristiina Tutt
6. Kristin Zilinski
7. Rain Zolobov

2012

1. Raivo Allika
2. Marko Käär
3. Kalvi Luhamäe
4. Vitali Nikolajev
5. Ragnar Õunapuu
6. Risto Rumask
7. Sandra Taro
8. Estin Ude

2013

1. Jennifer Jõerand
2. Hedy-Marja Maasik
3. Maria-Maleena Niit
4. Carolina Sirel
5. Mari-Liis Valk

2014

1. Deivid Joosua
2. Ülle Pärtelpoeg
3. Markkus Viik

2015

1. Evelyn Jõeloo
2. Birgitha Jõemets
3. Helena Kont
4. Kädi Märss
5. Karin Räpp

2016

1. Kairi Kumpas
2. Mirel Luhalaid
3. Marcus Moorits
4. Õnnely Ozol

2017

1. Mehis Moorits
2. Kristo Õunmaa
3. Ardi Pärtelpoeg

2018 (Sadala Kool)

Teele Asu

Rainis Aasmaa

Kärolin Kase

Markus Kuslap

Timmu Masing

Karin Ott

Meriliin Rappu

Rainer Rappu

Renee Räpp

Martin Saksing